فروشگاه مجازی عصاره نعناع قرمز

نعناع قرمز به خاطر در آمد زایی و سود دهی بالا باعث فعالیت اکثریت مردم در این صنف شد ه است فروشگاه های مجازی جهت تهیه راحت و آسان عصاره نعناع ایجاد شده و با بهترین کیفیت ارائه می دهند.
نعناع گیاهی دارویی و معطر می باشد که به خاطر وجود اسانس و رایحه در زمینه های مختلف مصرف می شود.عصاره گیاه از جمله فراورده های آن است که برای امراض مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. نعناع قرمز (فلفلی) با وجود اسانس شفا بخشی به نام منتول از ارزش دارویی بالایی بر خوردار است و در کل جهان به صورت خود رو رویش دارد و به طور گسترده کشت و فراوری می شود. خرید و فروش آن یک تجارت جهانی است و سالانه ارز آوری قابل توجهی دارد.
از گیاه نعناع فراوده های زیادی چون عرق، اسانس، عصاره، دمنوش، ادویه و .. تولید می گردد و در زمینه های مختلفی مصرف می شوند. عصاره نعناع از زمان های قدیم برای درمان اختلالات گوارشی، سرماخوردگی و عوارض ناشی از آن استفاده می شده است همچنین در بر طرف کردن حساسیت های فصلی نیز تاثیر بسیار مثبتی از خود نشان داده است علاوه بر خصوصیات ذکر شده باعث رشد مو ودر بر طرف کننده مشکلاتی چون شوره سر و ریزش مو نیز خیلی موثر می باشد. البته نعناع قرمز خواص بسیار زیادی دارد که از ایام کهن تاکنون مورد مصرف بوده است و کاربرد فراوانی در علم روز دارد.
نعناع فلفلی بیشتر مصرف دارویی دارد و از آنجا که در آمد زایی و سود دهی بالایی دارد اکثر مردم به این صنف روی آورده و توسعه چشمگیری نیز داشته اند. فروشگاه های مجازی جهت تهیه راحت و آسان طراحی شده اند که با ارائه گیاهان باکیفیت صادراتی نیاز مشتریان را تامین می کنند.

منبع: گیاهان دارویی و زینتی